эвакуатор манипулятор

Потрібно перевезення великогабаритних вантажів, будівельних матеріалів, поламаного авто або транспортного засобу після ДТП оперативно, безпечно і недорого? Ми пропонуємо скористатися послугами крана маніпулятора, що надаються нашою компанією за демократичними цінами. Побутовки, ларьки, кіоски, басейни, ковзанки, катери, контейнери з вантажами, верстати, спецтехніка, транспортні засоби – це неповний перелік того, що можна перевозити, використовуючи нашу спецтехніку. Для того щоб замовити кран маніпулятор в Києві або київській області телефонуйте цілодобово за прямим київським номером (044) 232-89-70 або по мобільному «LIFE» (063) 562-562-7.

Вартість послуг:

  • Подача, завантаження авто і вивантаження: 300 грн.
  • Оренда: 300 грн. / година
  • Мінімальне замовлення 2 години

Наша компанія працює вже 10 років на ринку. За цей час ми змогли зібрати один з найбільших автопарків в столиці, який обслуговує як приватних, так і корпоративних клієнтів. Програма лояльності клієнтів і знижки при великих або постійних замовленнях гарантує індивідуальний підхід і вигоду співпраці з нами.

заказать манипулятор

Весь персонал, що працює у нас – це кваліфіковані профільні фахівці. Ми стежимо за якістю і пропонуємо своїм замовникам в оренду тільки високоякісні автокрани маніпулятори. Завдяки хорошій маневреності та точності вони здатні багато в чому прискорити і полегшити вантажні перевезення. Якщо навіть перевезення побутівок, по плечу автоканам маніпуляторам, що говорити про зрубах і колодах? У нас ви зможете вибрати будь-який кран маніпулятор, оренда якого обійдеться в мінімальну суму. Звернувшись до нас одного разу, вам не доведеться більше шукати фірми, що пропонують оренду маніпулятора для перевезення побутівок.

У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані і ввічливі співробітники, вони докладуть максимум зусиль для задоволення будь-яких побажань замовника, для того, щоб ви неодмінно звернулися до нас наступного разу, коли вам необхідна буде оренда маніпулятора. Ми надамо вам маніпулятор в будь-якій точці Києва або за її межами.

Просто зв’яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонами. Ми завжди готові проконсультувати Вас по будь-яких питань. Ми гарантуємо, що в оренду ви отримаєте потужний і надійний маніпулятор.

Заказать