эвакуатор Борисполь

При виникненні будь-якої складної дорожньої ситуації, будь-то ДТП або неможливість руху автомобіля через поломку, Ви можете здійснити виклик евакуатора за контактними телефонами цілодобово. Ми працюємо 24 години на добу, незалежно від дня тижня, а також державних свят. Телефонуйте за міським номером (044) 232-89-70 або за номером оператора мобільного зв’язку «LIFE» (063) 562-562-7 і назвіть нашому диспетчеру свої контактні дані, марку автомобіля, місце перебування і адресу, куди потрібно їхати. Після того, як Ви надасте зазначену вище інформацію, наш диспетчер прорахує вартість послуг і озвучить її. Після підтвердження замовлення до Вас буде спрямований найближчий евакуатор, який зазвичай їде до півгодини. Швидкий час подачі здійснюється завдяки тому, що наші машини рівномірно розосереджені по місту.

Зверніть увагу, що виконуючи замовлення евакуатора в Києві або київській області у нашій компанії, Ви автоматично отримуєте страховку свого автомобіля при транспортуванні. Також ми гарантуємо, що весь наш автопарк не тільки сучасний, а й безпечний, тому що повністю обслуговується на власній станції технічного обслуговування.

вызвать низкорамный трал

Після прибуття евакуатора на місце поломки авто або ДТП наш співробітник повністю сам виконає завантаження і закріплення Вашого транспортного засобу, а по прибуттю в кінцеву точку сам виконає розвантаження. Весь наш персонал – це профільні фахівці, які проходять спеціальне навчання і стажування, і тільки після цього приступають до роботи.

Ми працюємо на ринку України вже понад 10 років і за цей час встигли отримати безцінний практичний досвід, розширюючи і удосконалюючи свою технічну базу. Якщо Ви вирішили замовити евакуатор саме у нас, то будьте впевнені в якісному наданні послуг і найкращому сервісі з боку персоналу. В основі ключових правил роботи з клієнтами лежить ввічливість, а також бажання надавати максимальне сприяння у вирішенні поставлених завдань. Ми прагнемо бути лідерами і хочемо, щоб Ви допомагали нам в цьому. Якщо у Вас є будь-які пропозиції, зауваження і побажання щодо наших послуг – телефонуйте за контактними номерами телефонів.

Заказать