заказать кран манипуляторПотрібно перевезення вантажу, важкої спецтехніки або авто, який отримав сильні пошкодження при ДТП? Ми Вам допоможемо! Ми працюємо цілодобово без вихідних і свят і готові прийти на допомогу незалежно від погодних умов або географії регіону. Замовити послуги крана маніпулятора в Києві і області Ви можете, зателефонувавши за наступними номерами телефонів: (044) 232-89-70, (063) 562-562-7. Ми також допоможемо, якщо у Вас заблоковано одне або кілька коліс, вийшов з ладу центральний замок або заклинило сигналізацію. Наші фахівці без проблем справляються з усіма дорожніми проблемами, які передбачають виклик техдопомоги. Служба аварійного відкриття замків працює 24 години на добу, так само як і евакуатор.

Ціни на наші послуги такі:

  • Подача + завантаження + вивантаження: 300 грн.
  • Вартість оренди погодинно: 300 грн.
  • Мінімальне замовлення складає 2 години

Наша служба працює більше 10 років на ринку і за цей час ми накопичили безцінний практичний досвід і чудову матеріальну базу. Наш автопарк – один з найбільших в столиці і містить спецтехніку, виробництва Німеччини та Японії, віком не більше 8 років. Власна станція технічного обслуговування гарантує бездоганну технічний стан автопарку, а страховка всіх наших вантажів попереджає можливі форс-мажорні ситуації на дорозі.

У яких ще випадках можуть знадобитися послуги крана маніпулятора:

  • при відсутності одного або декількох коліс транспортного засобу
  • при блокуванні коробки передач машини
  • в тих випадках, коли автомобіль перекинувся на дорозі, виявився в яру або кюветі
  • коли потрібно перевезення автомобілів преміум класу, спортивних авто або транспортних засобів з низьким дорожнім просвітом
  • при перевезенні генераторів, верстатів, ларьків, побутівок, будматеріалів, електростанцій та інших габаритних вантажів

Ще евакуатор з краном використовують, якщо неможливе транспортування на будь-якому з видів зчіпки, а також часткова або повна навантаження.

Якщо у Вас є питання щодо нашої роботи або Ви хочете прорахувати точну вартість – Ви завжди можете зателефонувати до нашого цілодобового диспетчерського центру за номерами (044) 232-89-70, (063) 562-562-7. Будемо раді Вам допомогти. Бажаємо Вам безпечної дороги і важливих водіїв.

Заказать