Автомобіль незалежно від бренду виробника і класу, як і будь-яка інша техніка, може зламатися в самий невідповідний момент, а в результаті ДТП через отриманих ушкоджень дуже просто може виявитися не «на ходу». Якщо Ви зіткнулися з описаними Вище проблемами, то Вам, швидше за все, потрібен евакуатор, якщо ж Вам потрібно виконати перевезення нового автомобіля або навіть декількох транспортних засобів, то ми б рекомендували послуги автовозу. І те й інше ми пропонуємо за найдемократичнішими цінами, в чому Ви можете переконатися, зателефонувавши за контактними номерами телефонів (044) 232-89-70, (063) 562-562-7 або заглянувши в розділ вартість евакуатора і виконавши самостійну калькуляцію.

Наша компанія надає послуги евакуатора в Києві і області цілодобово. Ми перевозимо легкові автомобілі, джипи, мікроавтобуси, лімузини, автомобілі з причепами, спецтехніку, мопеди, мотоцикли, катери, яхти і багато іншого.

Транспортування транспортних засобів, а також великогабаритних вантажів, таких як битовки, ларьки, верстати та ін. Для нас – це щоденна робота, яку ми виконуємо якісно, ​​оперативно, а головне – надійно. Ми маємо власне СТО, яке містить весь наш автопарк в ідеальному технічному стані, а все що перевозяться нами вантажі – застраховані. Зверніть увагу, що тільки у нас Ви можете замовити евакуатор для вантажівок, який дозволяє перевозити TIR, пасажирські автобуси і будь-яку автотехніку, вагою до 120 тонн. Якщо Ваша машина перекинулася, вилетіла в кювет або впала в яму, то найкращим рішенням для вантаження і транспортування буде евакуатор з краном.

низкорамный тралБудьте впевнені, що звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу і пораду в найкращому рішенні поставленого завдання, тому що наш 10-річний досвід роботи гарантує найкращі послуги евакуації як щодо технічної підготовки, так і щодо цінової політики та гнучкої системи знижок при об’ємних замовленнях або співпраці на постійній основі.

Якщо у Вас є будь-які питання, коментарі, побажання або пропозиції щодо можливої співпраці, звертайтеся в нашу службу. Ми із задоволенням вислухаємо будь-які відгуки для того, щоб в майбутньому зробити нашу роботу краще.

Заказать