Автовоз ідеальний засіб для перевезення декількох машин одночасно, що дозволяє в значній мірі економити кошти на транспортування авто, якщо перевезення виконується «догрузом». Автовози, в основній своїй масі, бувають відкриті і закриті, і являють собою автомобіль-тягач та напівпричіп, на якому закріплені перевозяться транспортні засоби. Наша техніка дозволяє не тільки виконувати транспортування мотто-техніки і легкових авто. Ми без проблем перевозимо джипи всіх розмірів, великогабаритні авто, на зразок лімузинів, а також преміальні автомобілі в звичайних і подовжених версіях.

заказать эвакуатор

Ціни на послуги автовозу в Києві і інших містах України відрізняються і обумовлюються індивідуально з кожним замовником. Наш автопарк містить техніку різної конфігурації і вантажопідйомності, завдяки чому ми завжди зможемо підібрати оптимальне рішення в співвідношенні «ціна / вигода». Для корпоративних і постійних клієнтів ми розробляємо індивідуальну тарифну сітку і знижок програму, яка як може залежати від обсягів і регулярності перевезень, так може бути і накопичувальної.

Якщо Вам необхідно перевезти один автомобіль, то найкращим рішенням буде звичайний евакуатор. Ми б хотіли звернути Вашу увагу на те, що все що перевозяться нами вантажі застраховані, а технічний стан нашого автопарку контролюється власним СТО. Ми працюємо цілодобово, без вихідних і свят, тому зможемо доставити Ваш транспортний засіб за призначенням в найкоротший термін з мінімальними витратами. Весь наш персонал, – це навчені профільні фахівці, які самостійно виконують завантаження / розвантаження транспортних засобів.

Професійно, оперативно, а головне надійно – це все без перебільшення можна сказати про послуги автовозу, що надаються нами вже більше 10 років. Наша корпоративна стратегія, а також бізнес зв’язку по всій Україні допомагають нам розвиватися. Розвивайтеся разом з нами, приєднуючись до нашої згуртованій команді лідерів.

Якщо Ви більше хочете дізнатися про послуги, що надаються нами, зробити пропозицію або залишити відгук про сервіс, Ви завжди можете подзвонити по одному з контактних номерів телефону. Ми будемо раді допомогти, а також вислухаємо будь-яку критику. Для зв’язку використовуйте номер мобільного оператора «LIFE» (063) 562-562-7 або київський номер телефону (прямий) (044) 232-89-70.

Заказать