манипулятор Киев

Вся інформація, зазначена на даній сторінці актуальна і достовірна. Ви завжди можете самостійно прорахувати тариф або звернутися до нашого диспетчера, який виконає необхідну калькуляцію і назве Вам суму, яка розраховується виходячи з таких параметрів: тип автомобіля, дальність перевезення (кілометраж), необхідність виконання додаткових робіт, таких як розблокування коліс, сигналізації або аварійне відкриття замків. У фіксовані ціни на послуги евакуатора входить подача, завантаження і вивантаження, а перевезення автомобіля розраховується виходячи з відстані.

Ціни на додаткові роботи дивіться нижче:

  • Для легкових автомобілів. Подача + завантаження авто + вивантаження: 170 грн. Транспортування: 5 грн. / км.
  • Для джіпів. Подача + завантаження авто + вивантаження: 200 грн. Транспортування: 5 грн. / км.
  • Для мікроавтобусів. Подача + завантаження авто + вивантаження: від 200 грн. (В залежності від габаритів). Транспортування: 6 грн. / км.
  • Евакуатор вантажних автомобілів до 120 тонн включно орендується від 1500 грн. / година залежно від габаритів.

Вартість евакуатора може збільшуватися, якщо необхідні наступні види робіт:

  • відсутнє або заблоковано колесо: +40 грн. за 1 колесо
  • потрібно аварійне відкриття: від 250 грн. в залежності від типу замка і складності роботи
  • простій з вини Замовника оплачується за тарифом 80 грн. / година.

эвакуатор Бровары

Зверніть увагу, що якщо Ваш транспортний засіб знаходиться в складних дорожніх умовах (виявилося в кюветі, перевернулося, пошкоджено більше ніж на 50%), то Вам потрібно буде замовити маніпулятор, який без проблем зможе впоратися навіть з найскладнішою вантажної завданням.

Наша служба завжди гарантує своєчасну подачу, оперативність і кваліфікованість всіх співробітників, починаючи від служби цілодобового call-центру, закінчуючи водіями і експедиторами. Ми намагаємося, щоб наш сервіс удосконалювався з кожним днем, а вартість евакуатора залишалася демократичною, тому будемо вдячні, якщо Ви повідомите диспетчерам свою оцінку роботи персоналу і рівня обслуговування.

Якщо у Вас не вдалося самостійно прорахувати тариф, Вам важко це зробити в силу зовнішніх факторів або потрібна консультативна допомога – звертайтеся по цілодобових телефонах нашого диспетчерського центру (044) 232-89-70 або (063) 562-562-7. Будемо раді надати допомогу в скрутну хвилину, а також зробити все від нас залежне, щоб забезпечити комфорт для Вас і Вашого транспортного засобу.

Заказать