Ми раді вітати Вас на корпоративному сайті нашої компанії, яка успішно працює на ринку України близько 10 років і встигла зарекомендувати себе як надійний і якісний підрядник в області перевезень транспортних засобів. Залежно від того який автомобіль Вам потрібно перевезти, ми можемо запропонувати кілька варіантів:

  1. Евакуатор – підходить в тому випадку, якщо Ваш транспортний засіб було незначно пошкоджено в разі ДТП, зламалося в дорозі або потрібно перевезення на незначні відстані.
  2. Автовоз – підходить, якщо Вас потрібно перевезення відразу декількох машин, найчастіше нових, а також для економною перевезення з одного міста в інший «догрузом».
  3. Евакуатор з краном – ідеально підходить, якщо транспортний засіб було пошкоджено більш ніж на 50%, перевернулося або виявилося за межами дороги (наприклад, в кюветі або яру).

манипулятор КиевМи виконуємо перевезення автомобілів як по Києву і області, так і по всій Україні. Вартість наших послуг для приватних осіб завжди демократична, а для корпоративних клієнтів ми надаємо спеціальні тарифи. Ми працюємо офіційно і приймаємо як готівкову форму оплати, так і безготівковий розрахунок. Для уточнення всієї інформації, а також прорахунку вартості конкретного замовлення, Ви можете звернутися до нашого цілодобового диспетчерського центру за телефонами: (063) 562-562-7 і (044) 232-89-70.

Всі транспортні засоби, які ми перевозимо, застраховані, тому Ви захищені від непередбачених дорожніх обставин і форс-мажорів. Бездоганна технічний стан нашої спецтехніки підтримується власною станцією технічного обслуговування, яка гарантує надійність і 100% підготовленість нашого автопарку. Якщо Вам потрібна професійна і безпечне перевезення автомобіля преміум класу або транспортного засобу вагою до 120 тонн – Ви також можете на нас розраховувати.

У нас є вся необхідна технічна база, а також професійний досвід, який дозволяє виконувати подібні послуги. Якщо у Вас є питання щодо нашого сервісу або Ви хочете уточнити вартість для Вашого конкретного замовлення – просто зателефонуйте в наш call-центр і оператор протягом декількох хвилин дасть відповіді на всі питання. Удачі Вам, безпечної дороги і важливих водіїв!

Заказать