Якщо потрібно рішення складних дорожніх проблем, де звичайний автоевакуатор не впорається, на допомогу приходить кран-маніпулятор, замовити евакуатор маніпулятор Київ Ви можете цілодобово, зателефонувавши по одному з контактних номерів телефону: (044) 232-89-70, (063) 562- 562-7. Даний вид великогабаритної спецтехніки допомагає витягувати машини з кюветів, ям, ярів, а також виконувати вантаження і перевезення авто, сильно постраждали від ДТП. Також евакуатор з маніпулятором дозволяє виконувати вантаження і перевезення будматеріалів, верстатів, спецтехніки, побутівок, кіосків і інших великогабаритних вантажів, транспортування яких іншими способами може бути скрутна або неможлива.

Всі вантажі, що перевозяться нами, застраховані, тому Ви можете бути спокійні за своє майно. Кожен евакуатор маніпулятор Київ, обслуговуючий наших клієнтів на 100% справна і відповідає всім технічним нормам безпеки. За цим стежить наше власне СТО.

Ми пропонуємо найдемократичніші ціни:

  • Подача + завантаження + вивантаження: 300 грн.
  • Вартість оренди крана маніпулятора в Києві і області: 300 грн. / година
  • Мінімальне замовлення 2 години

манипулятор КиевНаш автопарк – один з найбільших в столиці, що гарантує наявність вільної спецтехніки та швидкого реагування цілодобово, а також дозволяє виконувати навіть найскладніші завдання, такі як евакуація вантажних автомобілів вагою до 120 тонн. Практичний досвід, отриманий за 10 років роботи, постійний штат працюючих профільних фахівців і бажання постійно розвиватися дозволили нам увійти в число компаній лідерів, а програма лояльності клієнтів допомагає розвивати партнерські відносини з сервісними центрами, автоцентрами, страховими кампаніями і станціями технічного обслуговування.

Ми завжди намагаємося робити наш сервіс краще, тому якщо Ви можете нам допомогти в цьому, ми із задоволенням приймемо будь-які побажання і пропозиції, залишити які Ви можете, зателефонувавши в наш call-центр.

Географія нашої роботи, де ви можете орендувати кран маніпулятор: Київ, область і вся Україна (обговорюється в індивідуальному порядку). Якщо Ви націлені на довгострокове співробітництво або обсяг Вашого замовлення можна назвати нестандартним – ми завжди з задоволенням обговоримо взаємовигідні умови і знижки. Телефонуйте нам, будемо раді допомогти, незалежно від дня тижня, часу доби та інших факторів! Замовити евакуатор маніпулятор Київ просто, потрібно лише набрати один з контактних номерів телефону.

Заказать