эвакуатор

24 години на добу, незалежно від погодних умов, а також дня тижня наша служба виконує евакуацію і перевезення авто всіх типів, включаючи вантажівки, великогабаритні пасажирські автобуси, тягачі, TIR та ін. Ми транспортуємо як нові транспортні засоби за допомогою автовозів, так і виконуємо перевезення автомобілів після ДТП і при поломках, які не дозволяють самостійний рух. Зверніть увагу на те, що ми маємо в своєму арсеналі техніку, яка дає можливість перевозити транспортні засоби, сумарною вагою до 120 тонн. Якщо у Вас виникла потреба викликати евакуатор для вантажівок в Києві, Київській області або по всій Україні, телефонуйте нам цілодобово за номером (044) 232-89-70 або (063) 562-562-7.

Ціни в кожному конкретному випадку обумовлюються індивідуально і залежать від марки і типу вантажівки, її ваги, габаритів, а також відстані, на яку потрібно транспортування. Ми працюємо як з приватними особами, так і з корпоративними клієнтами на постійній основі. Гнучка система знижок і спеціальних «лояльних» тарифних планів для юридичних осіб передбачена для великих замовлень або замовлень на постійній основі. Ми працюємо на ринку близько 10 років і за цей час набули цінний практичний досвід. Наш автопарк – один з найбільших в Україні включає спецтехніку різних габаритів і призначення. Незалежно від того, чи потрібен Вам кран-маніпулятор або вантажний евакуатор, Ви на 100% можете бути впевнені, що це у нас є.

эвакуатор манипулятор

Всі вантажі застраховані, а справність власних робочих машин підтримується власним СТО. Чудові умови роботи з нами, а також 100% надійність вже встигли оцінити безліч столичних компаній, автоцентрів, а також станцій технічного обслуговування. Приєднуйтесь до лідерів! Ми завжди позитивно дивимося на розвиток ділових і партнерських відносин, тому лояльність клієнтів лежить в основі нашої бізнес стратегії.

Недорога, безпечна, оперативна евакуація вантажних автомобілів – саме так ми себе зарекомендували на ринку. Переконайтеся в якості наших послуг і демократичних цінах самостійно. Задати всі Ваші питання Ви можете, звернувшись в наш call-центр. Ще раз хотілося б сказати, що регіональність наших послуг, де Ви можете замовити вантажний евакуатор – Київ і вся Україна. Це означає, що якщо Ваш транспортний засіб (припустимо TIR з навантаженим причепом або автобус) зламався на дорозі, наприклад в Вінниці, а ремонт можна здійснити тільки в столиці – ми виїдемо на місце поломки і в найкоротший термін евакуюємо автомобіль до кінцевого місця призначення.

Якщо у Вас є побажання, пропозиції або зауваження щодо нашої роботи, а також роботи нашого корпоративного сайту – Ви завжди можете зателефонувати за наступними номерами (044) 232-89-70, (063) 562-562-7. Будемо раді допомогти або почути конструктивну критику для того, щоб зробити наш сервіс ще краще.

Хочете замовити евакуатор для вантажівки? просто зателефонуйте диспетчеру

Заказать