эвакуатор легковых автомобилейРаді вітати Вас на нашому сайті. Ми надаємо послуги евакуації авто цілодобово в Києві і області незалежно від дня тижня. Викликати евакуатор Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів нашого цілодобового call-центру: (044) 232-89-70, (063) 562-562-70. В робочий час. Велика кількість станцій технічного обслуговування на яких будь-який автолюбитель може відремонтувати свого залізного коня вже давно нікого не дивує, але в той же час мало хто замислюється про те, що повноцінний ремонт на таких автосервісах доступний лише для легкових автомобілів і невеликих пікапів. У той же час на дорогах присутній чимала кількість всіляких великовантажних автомобілів, які також час від часу потребують в ремонті в тій чи іншій мірі складності, в тому числі і таких, які можна здійснити лише в умовах спеціалізованих СТО для вантажівок. В силу цього хотілося б більш детально висвітлити основні моменти, які відрізняють вантажне СТО від звичайного автосервісу.

СУЧАСНІ ПОСЛУГИ ГРУЗОВОГО СТО – НЕДОРОГО І ЗРУЧНО

Насамперед хотілося б відзначити, що для ремонту важких тягачів, самоскидів та іншої великовантажної автотехніки вантажне СТО повинно мати відповідне технологічне обладнання. Це стосується, в першу чергу, наявності різного підйомно-транспортних пристосувань, оскільки в тому випадку, якщо виникне необхідність демонтажу будь-якого крупного вузла або агрегату, то без застосування кран-балки або електротельфера така операція може бути не тільки неможлива, але і небезпечна . Особливо актуально це стає в тому випадку, якщо в ході ремонту виникає необхідність демонтувати коробку перемикання передач або ведучого моста, вага яких іноді може досягати сотень кілограмів. Також не обійтися без підйомного обладнання і в разі капітального ремонту двигуна, оскільки демонтаж головки блоку циліндрів або самого блоку вручну, як правило, неможливий в слідстві їх великої ваги.

Крім кран-балки, автоцентр в якому здійснюється ремонт вантажівок повинен бути оснащений спеціальним великовантажним автопідйомником, як правило шести- або восьмістоечним. У тому випадку, якщо немає можливості встановити автопідйомник достатньої вантажопідйомності, можна обмежитися звичайною оглядової канавою, яка в обов’язковому порядку повинна бути оснащена направляючими ребордами, а також мати освітлення. Слід зазначити, що з метою безпеки напруга в системі освітлення оглядовій канаві має становити не більше 12 вольт.

Наступним моментом, на який слід звернути увагу є технологічна оснащеність СТО, яке здійснює ремонт вантажних автомобілів. Наявність такого технологічного обладнання, як всілякі знімачі і пристосування для монтажу і демонтажу різних деталей роблять величезний вплив не тільки на швидкість проведення ремонтних робіт, а й на їх якість. У той же час необхідно згадати про те, що подібна технологічне оснащення є досить дорогою, робота з нею вимагає певних навичок і кваліфікації і при всьому цьому вона далеко не завжди є універсальною. В силу цього простежується тенденція спеціалізації різних вантажних автосервісів на якихось певних марках автомобілів, тому в разі виникнення необхідності ремонту слід враховувати той факт, що, наприклад, СТО спеціалізується на ремонті сідельних тягачів “Volvo” навряд чи зможе повноцінно відремонтувати самоскид “Tatra” .

У висновку не можна не згадати і те, що чималі розміри важкого автотранспорту, а також необхідність мати широкий спектр технологічного обладнання, включаючи і підйомно-транспортне, багато в чому визначають відносно велику площу, яку займають автосервіси для вантажівок. В силу цього їх навряд чи можна зустріти в межах міста, оскільки оренда землі там буває настільки дорогою, що просто нерентабельно утримувати на ній вантажне СТО. Київ, наприклад, будучи столичним містом вже давно практикує винос всіх автостанцій для обслуговування вантажівок за межі міста і в цьому від нього не відстають інші великі обласні центри України. Крім дорожнечі оренди землі, перешкодою для виникнення автосервісів, які ремонтують важку автотехніку в межах міста є жорсткі санітарно-екологічні норми щодо об’єктів такого характеру і порушення цих норм може призвести до великими штрафами.

Напевно, про те, що ж собою являють послуги трала, знає не кожен. За допомогою трала можна завжди перевозити різну техніку, також великогабаритні вантажу і багато іншого. крім того, сучасні послуги спецтехніки – це якісно, ​​зручно, швидко, просто і, найголовніше, безпечно.

Заказать