Раді вітати Вас на сторінках нашого корпоративного сайту. Наша компанія працює на ринку близько 10 років і за цей довгий період ми отримали великий практичний досвід і змогли зібрати один з найбільших автопарків спецтехніки в столиці, що дозволяє нам виконувати як послуги евакуації, так транспортування авто і інших великогабаритних вантажів. Незалежно від часу доби, погоди і інших умов, Ви завжди можете звернутися до нас для того, щоб замовити кран маніпулятор за телефонами (044) 232-89-70; (063) 562-562-7. Ми працюємо цілодобово в Києві та Київській області.

Евакуатор з краном являє собою особливий вид спецтехніки, що використовується в складних дорожніх умовах, коли машина перекинулася, виявилася на боці або вилетіла за межі дороги або для того, щоб виконувати перевезення великогабаритних вантажів (наприклад, будматеріалів).

Маніпулятором називається «рука крана», за допомогою якої наш фахівець виконує навантаження і розвантаження.

Ціни на наші послуги досить демократичні, в чому Ви можете переконатися самі:

  • Подача + завантаження авто + вивантаження: 300 грн.
  • Мінімальне замовлення 2 години
  • Вартість оренди: 300 грн. / година

При перевезенні верстатів, побутівок, басейнів, кіосків, обладнання, невеликий спецтехніки та сильно пошкоджених транспортних засобів евакуатор з маніпулятором просто незамінний. Також він використовується, якщо необхідна транспортування автомобілів преміум класу з пневмопідвіскою (Range Rover) або спортивних машин (Corvette, Ferrari, Lamborghini і ін.)

эвакуатор

Залежно від ваги вантажу, що перевозиться і призначення, ми надаємо евакуатор маніпулятор відповідно до потреб. Наш автопарк містить більше 10 одиниць спецтехніки даного виду, що відрізняються вантажопідйомністю. Вся наша техніка обслуговується на власному СТО, тому ми даємо гарантію на якісне перевезення вантажів. Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що всі вантажі, що перевозяться нами, застраховані, що дозволяє виключити форс-мажорні обставини, як такі. Для корпоративних клієнтів ми надаємо гнучку дисконтну систему за принципом «більше замовлення – менше підсумкова ціна». Також при регулярному замовленні наших послуг, ми робимо лояльні ціни, в чому Ви можете переконатися, зробивши запит на прорахунок, зателефонувавши до нашого цілодобового call-центр.

Замовляючи евакуатор з краном маніпулятором в Києві в нашій компанії, Ви вибираєте бездоганну якість, оперативність і надійність. Наша бездоганна ділова репутація, підкріплена довгими роками досвіду, дозволила зайняти лідируючі позиції на столичному ринку. Вибирайте кращих!

Заказать