Ваш автомобіль потрапив в ДТП або поламався по дорозі в самий невідповідний момент і вимагає транспортування на станцію технічного обслуговування? Не варто впадати у відчай, ми Вам допоможемо. Здійснити замовлення евакуатора в нашій компанії Ви можете цілодобово по одному з номерів телефону: (044) 232-89-70, (063) 562-562-7. Ми працюємо без свят і вихідних, тому Ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-який день тижня 24 години на добу. Після дзвінка до нас, диспетчер підбере найближчий до Вас евакуатор або кран-маніпулятор (якщо машина опинилася а кюветі). Зазвичай час за яке техдопомогу прибуває на місце становить близько півгодини. Ми гарантуємо якість послуг, що надаються, тому що весь наш персонал має на увазі технічні знання, а весь автопарк обслуговується на власному СТО.

Крім цього всі перевезені нами вантажі застраховані, тому Ви можете не переживати за транспортний засіб. Евакуація авто, виконувана нами безпечна і надійна. Ми відповідаємо за збереження будь-яких вантажів. Якщо Вам потрібно евакуатор вантажних автомобілів і їх перевезення в будь-яку точку України, то до Ваших послуг спецтехніка, що дозволяє перевозити авто, вагою до 120 тонн (TIR, автобуси, вантажні фури та ін.). Подібну послугу надає лише кілька компаній в столиці і ми будемо раді, якщо Ви виберете нас. Ми працюємо офіційно, тому можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Якщо у Вас є будь-які питання, пропозиції або побажання щодо нашого сервісу або роботи сайту, Ви завжди можете їх передати для керівництва компанії через будь-якого диспетчера call-центру. Ми проводимо постійний контроль якості сервісу, тому нам буде цікава Ваша думка, для того, щоб удосконалюватися. Незалежно від того потрібна Вам евакуація автомобілів в Києві чи області – пам’ятайте, що ми працюємо для Вас і без Вас нашої компанії б не існувало. Вдалого Вам шляху і безпеки на дорогах. Ми за культурне водіння і вічливих водіїв.

Хочете замовити евакуатор для автомобіля? просто зателефонуйте диспетчеру

Заказать