эвакуатор Бровары

Доброго вам дня. Ми раді вітати Вас на нашому сайті і готові надати негайну автодопомогу, навіть в самій складній дорожній ситуації. Надаючи послуги евакуації більше 10 років на ринку, ми накопичили безцінний практичний досвід, а також зібрали один з найбільших автопарків спецтехніки, що включає евакуатори, крани-маніпулятори, автовози та вантажні евакуатори. Більш ніж 40 одиниць спецтехніки, в основному виробництва Німеччини та Японії, включають авто різних конфігурацій і ступеня вантажопідйомності. Ми можемо виконувати перевезення мотоциклів, катерів, спецтехніки, верстатів, невеликих приміщень, на зразок ларьків і побутівок, а також автомобілів вагою до 120 тонн.

Ми пропонуємо для наших клієнтів найкращі умови та демократичні конкурентні ціни, які не залежать від часу доби. Ви платите фіксовану суму тільки за подачу / завантаження / розвантаження і кілометраж. Всі вантажі, що перевозяться нашої спецтехнікою застраховані, а справність і бездоганне технічний стан наших авто забезпечує власна станція технічного обслуговування.

Географія нашої роботи включає в себе Київ і всю київську область, в т.ч. Бровари. Евакуатор виїжджає на місце поломки транспортного засобу або ДТП 24 години на добу незалежно від дня тижня, тому якщо Вам потрібна кваліфікована технічна допомога телефонуйте за телефонами: (063) 562-562-7 або (044) 232-89-70. Наш персонал – це профільні фахівці, самостійно виконують завантаження і розвантаження техніки, а також експедитори зі стажем роботи мінімум 3 роки. За рахунок злагодженої роботи диспетчерського центру та автоматизації більшості процесів ми гарантуємо мінімальний час подачі.

заказать эвакуатор

Ми працюємо без свят і вихідних для того, щоб Ви могли скористатися нашими послугами і замовити евакуатор Бровари в будь-який час, незалежно від географічного розташування. Для корпоративних клієнтів ми розробили індивідуальну тарифну сітку знижок. Ми працюємо офіційно і приймаємо будь-яку форму оплати – як готівкову, так і безготівкову. Розширюючи список наших партерів щороку, ми завжди відкриті до нових бізнес-контактів і взаємовигідним партнерським відносинам.

Замовляючи евакуатор в Бровари, в нашій компанії Ви можете не сумніватися в чудовій якості сервісу і швидкості виконання заявки. Зазвичай спецтехніка прибуває на місце замовлення в термін від 30 хвилин до 1 години, лише в рідкісних випадках, якщо адреса подачі знаходиться більше, ніж в 300 кілометрах від Києва час подачі евакуатора може збільшуватись. Телефонуйте нам, будемо раді надати допомогу! Хочете замовити евакуатор в Броварах? просто зателефонуйте диспетчеру.

Заказать