Эвакуатор Борисполь дешево

Раді вітати Вас на нашому сайті. Ми надаємо послуги евакуації авто цілодобово в Києві і області незалежно від дня тижня. Ми працюємо навіть у вихідні та державні свята, тому якщо у Вас проблема в дорозі, Ваш транспортний засіб зламався або його було пошкоджено в результаті ДТП – телефонуйте нам, ми обов’язково допоможемо.

Викликати евакуатор Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів нашого цілодобового call-центру:

  • (063) 562-562-7
  • (044) 232-89-70

Незалежно від часу доби, ціна на послуги залишається однаковою. Ви платите фіксовану вартість за подачу, завантаження і розвантаження, а також за кілометраж на який потрібно транспортувати транспортний засіб. Якщо в результаті ДТП було пошкоджено або заблоковано колесо, заблокований центральний замок або потрібна розблокування сигналізації – то ми також впораємося з даними проблемами. Зверніть увагу на те, що транспортні засоби, які перевозяться нами застраховані, тому Ви можете не турбуватися за збереження свого майна в дорозі. У нас Ви можете замовити евакуатор в Бориспіль для будь-якого типу автотранспорту. Ми виконуємо перевезення автомобілів з частковою та повною завантаженням, а також на гнучкому і жорсткому зчепленні. Якщо Ваш транспортний засіб знаходиться за межами дороги або перевернувся, то без допомоги крана-маніпулятора не обійтись. Ми маємо в своєму розпорядженні даний вид спецтехніки та без проблем виконаємо завантаження і евакуацію навіть в самих проблемних умовах.

эвакуатор легковых автомобилей

При необхідності, ми можемо запропонувати Вам вантажний евакуатор, який здатний перевозити великогабаритні автобуси, вантажівки, TIR та ін., Сумарною вагою до 120 тонн. Така послуга надається по всій території України, ціна обговорюється в індивідуальному порядку. Ми будемо раді, якщо Ви звернетеся саме до нас, при необхідності викликати евакуатор. Бориспіль – це одне з міст київської області, в якому ми надаємо свої послуги на протязі більш ніж 5 років.

Також хочемо повідомити, що якщо Ви маєте будь-які зауваження по роботі нашого сайту, побажання щодо поліпшення рівня сервісу, а також впровадження додаткових послуг – Ви завжди можете висловити їх диспетчеру call-центру. Ми регулярно проводимо оцінку якості надання послуг для того, щоб тримати лідерство в своїй галузі. Звертайтеся до нас, будемо раді допомогти.

Заказать