шиномонтажМобільний шиномонтаж Київ легко вирішить проблему пробитого або спущеного колеса. Звичайно, у кожного автомобіліста повинна бути «запаска», але на практиці її може не виявитися, та й хитромудрі кріплення ковпаків на іномарках, несправний домкрат, іржаві гайки, також можуть стати перешкодою для заміни пошкодженого колеса. Якщо у вас трапилися неприємності на дорозі і необхідно замінити колесо, рекомендуємо скористатися послугою мобільний шиномонтаж Київ від компанії Евакуація.

Не псуйте свій костюм і не переплачуйте за евакуацію автомобіля! Наші фахівці за допомогою своїх навичок і повного комплекту інструментів зроблять все за вас. Де б ви не знаходилися в Києві або Київській області, досить одного дзвінка за вказаними на сайті телефонами і виїзний шиномонтаж відправиться до вас на допомогу.

Замовити шиномонтаж з виїздом просто, потрібно лише:

  1. Припаркувати автомобіль ближче до бордюру, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху;
  2. Набрати диспетчера служби евакуації та автодопомоги на дорозі;
  3. Замовити мобільний шиномонтаж Київ, при замовленні вказати марку автомобіля і наскільки серйозні пошкодження колеса, чи доведеться латати дірки або витягати цвяхи, які у вас диски і тому подібну інформацію.

Звернемо вашу увагу, що виїзний шиномонтаж Київ викликають не тільки в екстрених ситуаціях. Наш сервіс евакуації і автодопомоги на дорозі також надає послуги сезонної зміни гуми і виїзного шиномонтажу для організацій. Послуга сезонної зміни гуми в нагоді зайнятим автомобілістам або тим, хто просто не встиг вчасно «перевзутися». Якщо не хочете чекати в черзі найближчого шиномонтажу, можете викликати виїзний шиномонтаж Київ і «перевзути» свій автомобіль без черг.

Якщо ж у вас є автопарк і вам потрібно терміново «перевзути» всі автомобілі, пропонуємо наші послуги. Замовивши мобільний шиномонтаж Київ, ви отримаєте весь комплекс послуг звичайного шиномонтажу (перевірили, зняли, поставили, підкачали, збалансували, відрегулювали розвал-сходження, віддали автомобіль).

Виїзний шиномонтаж Київ – це зручна і доступна послуга для кожного автомобіліста. А замовивши її в сервісі Евакуація, ви довіряєте свій автомобіль професіоналам з багаторічним досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать