эвакуаторЕвакуатор мікроавтобуса замовити недорого можна тільки в службі по евакуації автомобілів “Евакуація”. Як показує практика, на дорозі жоден водій не застрахований від власних і чужих помилок. Такі помилки можуть привести до поломки автомобіля або до дорожньо-транспортної пригоди. Якщо ви водій мікроавтобуса, у вас зламався автомобіль, вам слід замовити евакуатор мікроавтобуса в службі по евакуації автомобілів “Евакуація”.

Чому саме у нас?

Служба евакуації автомобілів “Евакуація” має незаперечні переваги:

  • Евакуація мікроавтобуса здійснитися максимально швидко. По всій столиці України, а також по області, розміщені наші евакуатор. Отже, в якій би частині міста ви не знаходилися, евакуатор мікроавтобуса приїде в максимально швидкі терміни.
  • Оптимальні ціни і високу якість обслуговування. Не кожен евакуатор може евакуювати мікроавтобус. Тому, більшість компаній надає послуги евакуатор для мікроавтобуса з завищене ціною. Все, але не ми.
  • Замовити евакуатор для мікроавтобуса дуже просто. Звернутися за допомогою і викликати евакуатор мікроавтобуса Київ простіше просто, необхідно лише скористатися одним із зазначених на сайті телефонів і зв’язатися з диспетчером.

Висновок. Евакуатор для мікроавтобуса є не дуже популярною, але необхідною послугою. Якщо у вас мікроавтобус і він зламався або потрапив в ДТП, необхідно замовити спеціальний евакуатор і звернутися в службу техдопомоги на дорозі “Евакуація”: (044) 232-89- 70, (063) 562-562-7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать