Ми раді бачити Вас на сайті нашої компанії. Якщо Вам потрібна технічна допомога на дорозі, у Вас заклинило двері, ключ від авто залишився всередині або потрібна евакуація чи перевезення авто – ми до Ваших послуг. Ми працюємо цілодобово без свят і вихідних. Здійснити виклик евакуатора, вантажного евакуатора або крана-маніпулятора Ви можете зателефонувавши по одному з телефонів: (063) 562-562-7; (044) 232-89-70. Ціни на всі послуги, що надаються нами, не залежать від часу доби і залишаються фіксованими. Можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Ми працюємо офіційно. Відмінна технічна база, що включає спецтехніку виробництва Японії та Німеччини, а також власна станція технічного обслуговування гарантують бездоганну технічний стан нашого автопарку. Всі транспортні засоби, які ми перевозимо застраховані. Ми працюємо як в Києві, так і по всій київській області, включаючи місто Біла Церква.

Евакуатор Ви можете викликати, виконавши Всього декілька простих Дій:

  1. Для початку Вам потрібно зателефонувати за одним з телефонів в наш цілодобовий call-центр.
  2. Назвіть марку і тип транспортного засобу, який потрібно перевезти.
  3. Назвіть місце, звідки потрібно перевезення.
  4. Назвіть кінцеве місце, куди потрібно виконати перевезення.
  5. Назвіть додаткові подробиці, якщо такі є (наприклад, якщо заблоковано колесо або потрібна аварійне відкриття замків)
  6. Назвіть своє ім’я і свій контактний номер телефону.

На протязі декількох хвилин диспетчер прорахує вартість евакуатора, а також зможе відповісти на всі Ваші запитання. Пам’ятайте, що ціна на послуги залежить від типу авто, а також відстані, на яке потрібно транспортування. Якщо Вам потрібно евакуатор в Білій Церкві, ми будемо раді, якщо Ви виберете нашу компанію в якості надійного і зарекомендував себе підрядника. Ми працюємо як з приватними, так і з корпоративними клієнтами. Чотири основних правила від яких ми ніколи не відступаємо це: «оперативність», «надійність», «безпека» і «доступні ціни».

Телефонуйте нам, якщо у Вас є питання, побажання або пропозиції щодо нашої роботи. Ми будемо раді зробити все, щоб наш сервіс дозволяв і далі займати лідируючі позиції на ринку перевезень транспортних засобів.

Заказать