ЕВАКУАТОРИ В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ ЦІЛОДОБОВО

Незалежно від часу доби, дня тижня або погодних умов, якщо потрібен евакуатор Київ лівий берег або правий – ми допоможем вирішити складні дорожні проблеми і виконуємо перевезення автомобілів (як нових, так і після ДТП) на будь-які відстані в межах України. Працюючи більше 10 років на ринку, ми отримали безцінний практичний досвід, що дозволяє гарантувати високу якість послуг, оперативність і демократичні ціни.

Ми пропонуємо замовити евакуатор по Києву, в Броварах, Борисполі, Білой Церкві та інших містах київської області цілодобово без вихідних і свят 24 години на добу 7 днів на тиждень. Також у нас Ви можете не тільки замовити евакуатор Київ, а й орендувати трал в Києві або скористатися послугами вантажного СТО.

Наш автопарк один з найбільших в місті, що, по-перше, дозволяє розосереджувати автомобілі рівномірно по районам і гарантувати нашим клієнтам мінімальний час подачі евакуатора, а по-друге наша технічна база дозволяє виконувати перевезення спецтехніки, ларьків, побутівок, великогабаритних вантажів і евакуацію вантажних автомобілів вагою до 120 тонн.

эвакуатор Киевская область

 

Також Ви можете подивитися розширену таблицю, що включає як вартість евакуатора, так і інші послуги, які ми надаємо в разі складних дорожніх проблем. Наприклад, якщо Ваш транспортний засіб впав в кювет, то Вам потрібні не звичайні послуги евакуатора, а оренда крана маніпулятора, який зможе без зайвих зусиль і перешкод дістати авто і виконати навантаження не більше ніж за 10 хвилин.

Працювати з нами надійно і вигідно, тому що ми надаємо гнучку систему знижок і спеціальні тарифи для корпоративних клієнтів. Зверніть увагу, що ми працюємо офіційно, а всі автомобілі, які ми транспортуємо застраховані.

Ми маємо власну станцію технічного обслуговування, що гарантує, що всі наші евакуатори справні, тому що регулярний техогляд техніки – це обов’язкова умова виїзду «на чергування». Безпека і збереження, довірених нам вантажів виноситься на перший план в нашій компанії.

Для того щоб дізнатися всі Ваші деталі досить просто набрати один з контактних номерів телефону: прямий київський (044) 232-89-70 або мобільний оператора «LIFE» (063) 562-562-7. Після з’єднання з диспетчером Вам потрібно буде назвати тип і марку авто, адреса подачі (Ваше поточне місце розташування), адреса куди потрібно їхати і контактний номер телефону, тільки після цього може бути прорахована вартість замовлення.

Як би шаблонно це не прозвучало, але наше гасло говорить «евакуатор – недорого, оперативно і надійно».

Оплатити наші послуги Ви зможете, використовуючи як готівковий розрахунок, так і безготівкову форму оплати. При повторному зверненні ми гарантуємо знижку на наші послуги.

Заказать